13. IAAF Atlétikai Világbajnokság - Selejtező eredmények
2011-09-01 17:30 írta: Administrator
13. IAAF Atlétikai Világbajnokság - Selejtező eredmények
Daegu/KOR, 2011. Szeptember 1.
Gerelyhajítás - Férfi selejtezők - A Csoport
Kvalifikációs szint 82,50m, vagy a legjobb 12 eredmény.
Helyezés | Név | Nemzetiség | Eredmény |
1 | Guillermo Martínez | CUB |
83.77 Q |
2 | Dmitri Tarabin | RUS | 82.92 Q |
3 | Matthias de Zordo | GER | 82.05 q |
4 | Andreas Thorkildsen | NOR | 81.83 q |
5 | Vítezslav Veselý | CZE | 81.64 q |
6 | Jarrod Bannister | AUS | 81.35 q |
7 | Yukifumi Murakami | JPN | 80.19 |
8 | Jakub Vadlejch | CZE | 80.08 |
9 | Tero Pitkämäki | FIN | 79.46 |
10 | Scott Russell | CAN |
77.49 |
11 | Eriks Rags | LAT |
77.34 |
12 | Yervásios Filippídis | GRE | 76.66 |
13 | Mihkel Kukk | EST | 76.42 |
14 | Oleksandr Pyatnytsya | UKR | 73.56 |
15 | Matija Kranjc | SLO |
73.17 |
16 | John Robert Oosthuizen | RSA |
73.14 |
17 | Ihab Abdelrahman El Sayed | EGY |
71.99 |
18 | Rinat Tarzumanov | UZB |
70.32 |
Mike Hazle | USA |
DNS |
Gerelyhajítás - Férfi selejtezők - B Csoport
Kvalifikációs szint 82,50m, vagy a legjobb 12 eredmény.
Helyezés | Név | Nemzetiség | Eredmény |
1 | Stuart Farquhar | NZL |
82.10 q |
2 | Fatih Avan | TUR |
81.94 q |
3 | Mark Frank | GER | 81.93 q |
4 | Roman Avramenko | UKR | 81.46 q |
5 | Sergey Makarov | RUS | 81.42 q |
6 | Antti Ruuskanen | FIN | 81.03 q |
7 | Igor Janik | POL |
80.88 |
8 | Ari Mannio | FIN | 80.27 |
9 | Qi Chen | CHN |
78.42 |
10 | Leslie Copeland | FIJ | 76.57 |
11 | Petr Frydrych | CZE | 76.18 |
12 | Vadims Vasilevskis | LAT | 75.23 |
13 | Gabriel Wallin | SWE |
74.44 |
14 | Arley Ibargüen | COL |
74.02 |
15 | Aleksandr Ivanov | RUS |
73.81 |
16 | Spirídon Lebésis | GRE |
73.35 |
17 | Zigismunds Sirmais | LAT |
73.16 |
18 | Sangjin Jung | KOR |
72.03 |
Gerelyhajítás - Női selejtezők - A Csoport
Kvalifikációs szint 61,00m, vagy a legjobb 12 eredmény.
Helyezés | Név | Nemzetiség | Eredmény |
1 | Christina Obergföll | GER | 68.76 Q |
2 | Kathrina Molitor | GER | 63.52 Q |
3 | Maria Abakumova | RUS |
62.49 Q |
4 | Goldie Sayers | GBR | 62.19 Q |
5 | Yuki Ebihara | JAP |
59.88 q |
6 | Madara Palameika | LAT | 59.78 q |
7 | Jarmila Klimešová | CZE | 59.65 q |
8 | Ásdís Hjálmsdóttir | ISL | 59.15 SB |
9 | Rachel Yurkovich | USA |
58.84 |
10 | Justine Robbeson | RSA |
58.08 |
11 | Indré Jakubaityté | LTU |
56.92 |
12 | Yanet Cruz | CUB |
56.73 |
13 | Elisabeth Eberl | AUT |
56.48 |
14 | Kyung-ae Kim | KOR | 54.96 |
Gerelyhajítás - Női selejtezők - B Csoport
Kvalifikációs szint 61,00m, vagy a legjobb 12 eredmény.
Helyezés | Név | Nemzetiség | Eredmény |
1 | Sunette Viljoen | RSA |
65.34 Q |
2 | Barbora Špotáková | CZE | 63.40 Q |
3 | Martina Ratej | SLO |
61.58 Q |
4 | Kimberley Mickle | AUS |
60.50 q |
5 | Linda Stahl | GER |
60.21 q |
6 | Zahra Bani | ITA |
58.92 |
7 | Vira Rebryk | UKR |
58.50 |
8 | Mercedes Chilla | ESP | 58.34 |
9 | Sinta Ozolina-Kovala | LAT |
58.15 |
10 | Chunhua Liu | CHN |
57.52 |
11 | Kara Patterson | USA |
57.14 |
12 | Tatjana Jelaca | SRB | 56.68 |
13 | Risa Miyashita | JAP |
55.62 |
14 | María Murillo | COL | 52.83 |